اصول لباس پوشیدن برای مردان لاغر اندام

اصول لباس پوشیدن برای مردان لاغر اندام

اصول لباس پوشیدن برای مردان لاغر اندام

چه مدل لباسی مناسب است؟

اگر به اصول لباس پوشیدن برای مردان لاغر اندام علاقه مندید این مطلب مناسب شماست. از پوشیدن لباس هایی که شما را ضعیف نشان می دهد خودداری کنید. بسیاری از مردان لاغر اغلب سعی می‌کنند با پوشیدن لباس‌هایی که برایشان بزرگ‌تر است، قاب‌های بدن خود را پنهان کنند و فکر می‌کنند که پارچه اضافی آن‌ها را بزرگ‌تر نشان می‌دهد، اما در واقعیت، برعکس این موضوع صادق است. با این حال، مردان لاغر نیز باید از استایل های فوق العاده لاغر یا تنگ دوری کنند، زیرا این دو فقط توجه را به قاب نازک شما جلب می کنند.

اصول لباس پوشیدن برای مردان لاغر اندام

پس راه حل چیست؟ به عبارت ساده، شما فقط باید لباسی را پیدا کنید که مناسب شما باشد. اگر لباس‌هایتان به درستی جا بیفتند، لباس‌هایتان باید به‌طور طبیعی روی بدنتان بیفتند، نزدیک به هم بچسبند، اما در عین حال در جایی احساس سفت شدن یا کشیده شدن نداشته باشند و همچنین آنقدر گشاد نباشند که پف کنند.

به ویژه به شانه ها و آستین های خود توجه کنید. درز شانه پیراهن شما باید درست در لبه شانه شما قرار گیرد. اگر خیلی بالا باشد، پیراهن برای شما خیلی کوچک به نظر می‌رسد و اگر پایین باشد، شانه‌هایتان به نظر افتاده می آیند. اگر درز درست در لبه شانه قرار گیرد، شانه ها و سینه شما را به درستی قاب می کند. به طور مشابه، آستین های شما باید به اندازه کافی گشاد باشند تا بازوهای شما به راحتی در داخل آنها قرار گیرند. اگر خیلی تنگ باشند، دور بازوهایتان چروک‌های ناخوشایندی خواهید داشت و اگر خیلی گشاد باشند، به نظر می‌رسند که پیراهن دزدان دریایی پوشیده‌اید. همین اصل کلی برای پاهای شما نیز صادق است. پوشیدن شلوار جین یا شلوار تنگ با لباس‌هایی مانند رنگ‌های خاکی، چینی و غیره فقط باعث می‌شود که پاهای شما مانند چوب‌های دوکی به نظر برسند و اصلاً شما را متملق نمی‌کند.

کت مناسب مردان لاغر

رنگ‌ها و الگوهایی بپوشید که بصری شما را تقویت می‌کنند به عنوان یک قاعده کلی، رنگ‌های روشن‌تر مانند سفید، بژ یا پاستلی باعث می‌شوند که شما در کل کمی بزرگ‌تر به نظر برسید. همانطور که گفته می‌شود رنگ‌های تیره‌تر و مشکی اصلی لاغرکننده هستند، اثر معکوس برای لباس‌های روشن‌تر صادق است. در همین حال، پوشیدن الگوها باعث ایجاد حس حرکت در لباس شما می شود و همچنین شما را بزرگتر نشان می دهد. وقتی یک الگوی شلوغ را مشاهده می کنیم، لحظه ای طول می کشد تا مغز ما بتواند آنچه را که می بینیم به چشمانمان توضیح دهد. این تقسیم ثانیه ارتباط به این معنی است که اگر شما یک الگوی شلوغ به تن دارید، مردم باید یک ثانیه وقت بگذارند و این باعث می شود بزرگتر به نظر برسید.

لباس مناسب مردان لاغر

راه راه های عمودی در کل شما را بلندتر و لاغرتر نشان می دهد. اما این بدان معنا نیست که راه راه های عمودی باید به طور کامل از کمد لباس یک مرد لاغر منع شود. شما فقط باید به تأثیر کلی که می خواهید به آن برسید توجه داشته باشید.

پیراهن مناسب مردان لاغر

با هر لایه اضافی که قرار می دهید، مقداری حجم بیشتری خواهید داشت. یک لایه به تنهایی ممکن است لزوماً تفاوتی ایجاد نکند، اما اگر چندین لایه را در کنار هم بپوشید، می‌توانید قاب خود را کمی بیشتر بسازید. با این حال، به جای اینکه به سادگی روی یک دسته ژاکت بچینید، بهتر است کمی استراتژیک تر به لایه بندی خود نزدیک شوید.

با سبک‌ترین پارچه‌هایی که به بدنتان نزدیک‌تر هستند شروع کنید و با حرکت به سمت بیرون، هر لایه بعدی می‌تواند ضخیم تر شود. همچنین، بافت‌ها مانند توید، فلانل، جین، یا پارچه‌های مخملی در مقایسه با پارچه‌های صاف‌تر، وزن بیشتری می‌دهند. همین مفهوم کار کردن از درون به بیرون باید در مورد طرح روی لباس ها نیز صدق کند. به عنوان مثال، الگوی روی پیراهن شما، اگر دارای پیراهن باشد، باید کمتر از الگوی که روی کت یا کراوات شما نقش بسته است، ساینده باشد.

پوشش مناسب مردان لاغر

راه هایی برای بزرگتر نشان دادن گردن خود بیابید. ژاکت های یقه اسکی انتخاب کلاسیک برای ایجاد این جلوه هستند، اما شما گزینه های دیگری نیز دارید. به عنوان مثال، شما می توانید یک یقه زیپ دار، یک یقه ایستاده، یا یک یقه شال به خصوص روی پلیور داشته باشید. همچنین، پوشیدن یک پیراهن لباس با یقه محکم ، راه خوبی برای به حداقل رساندن ظاهر یقه‌تان است، زیرا الگوی پیراهن با عمودی بودن یقه کمی به سمت بالا کشیده می‌شود.

پوشش مناسب مردهای لاغر

تی شرت، یقه دار، پیراهن مجلسی یا هر نوع پیراهن دیگری، دقیقاً مانند هر لباسی برای مردان لاغر، باید به تناسب اندام نزدیک شود، بدون اینکه خیلی تنگ باشد. همانطور که قبلاً اشاره کردیم، تناسب در شانه ها و آستین ها کلیدی هستند. به ویژه پیراهن‌های زیر لباس باید به اندازه‌ای بلند باشند که در طول روز به راحتی در آن‌ها قرار بگیرند. اگر پیراهن شما در طول روز از روی کمرتان بیرون می‌آید، این نشانه کوتاهی بیش از حد آن است.

پیران مناسب مردای لاغر

ژاکت، کت و شلوار، کت‌های اسپرت و کت و شلوار همگی با هدف برجسته‌کردن ویژگی‌های فرم مردانه و عضلانی‌تر به نظر رسیدن مرد طراحی شده‌اند. وقتی صحبت از جزئیات استایلشان به میان می‌آید، آنها به روش‌های مختلفی به این امر دست می‌یابند. یکی از راه هایی که ژاکت این کار را انجام می دهد این است که شانه های شما را پهن کنید. بسیاری از ژاکت ها، بسته به استایل، اندکی بالش در شانه دارند که باعث می شود پرتر و همچنین زاویه دارتر به نظر برسد.

کت مناسب مردان لاغراندام

علاوه بر این که باعث می‌شود شانه‌ها گشادتر به نظر برسد، یک کت مناسب به این معنی است که وقتی به سمت پایین کمر شما حرکت می‌کند و شکل طبیعی V را ایجاد می‌کند، باریک‌تر می‌شود. این شکل V یک نشانه جهانی از قدرت مردانه است و همچنین باید با اشکال مرتبطی که توسط یقه‌های برگردان شما و همچنین یقه پیراهن شما ایجاد می‌شود، بازتاب بیشتری داشته باشد. اکثر کت هایی که خریداری می کنید احتمالاً به نوعی تغییر خیاطی نیاز دارند. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که با مدل تک‌دکمه‌ای شروع کنید.

کت شلوار لاغرها

چه مدل شلواری مناسب است؟

شما باید سعی کنید مدل مناسبی پیدا کنید که درعین حال کمی لاغر به نظر برسد. شما می توانید شلوار خود را با کمر طبیعی خود بپوشید یا بسته به ترجیح شخصی خود و همچنین قد واقعی خود کمی پایین تر بپوشید.

اگر مرد کوتاه‌تری هستید، می‌توانید شلوارتان را کمی بلندتر بپوشید تا بلندتر به نظر برسید و اگر قد بلند و لاغر هستید، می‌توانید آن را کمی پایین‌تر بپوشید، زیرا واقعاً نیازی به کمک ندارید. از نظر سبک، می‌توانید بست‌های جانبی، حلقه‌های کمربند یا آویزها را انتخاب کنید، اگر آویزهایی که به آن بریس نیز گفته می‌شود، استفاده می‌کنید، توصیه می‌کنیم آنها را زیر لایه‌ای دیگر نگه دارید و به‌طور واضح نپوشید. طرح عمودی این آویزها فقط شما را لاغرتر نشان می دهد که لزوماً چیزی نیست که شما بخواهید.

شلوار مناسب مردان لاغر

چه اکسسوری هایی مناسب هست؟

کراوات و سایر لوازم جانبی بسته به ترجیح شخصی شما، یک کراوات با عرض حدود دو و سه چهارم تا سه و نیم اینچ در یک قاب باریک ظاهر خوبی دارد. فقط به یاد داشته باشید که عرض کلی کراوات شما باید با پهنای یقه ی کت شما هماهنگ باشد تا همه چیز در کل هماهنگ باشد.

از طرف دیگر، کراوات بافتنی اغلب فقط حدود دو اینچ عرض دارند، اما بافت و حجم اضافه شده آن‌ها همانطور که قبلاً در نمای کلی خود به آن اشاره کردیم، مقداری به قاب شما اضافه می‌کند. هر چیزی باریک‌تر از دو اینچ در قلمرو کراوات‌های فوق‌العاده لاغر، هیچ لطفی به شما نمی‌کند. در عوض، این کراوات‌های واقعاً باریک فقط باریکی فریم کلی شما را منعکس می‌کنند. در نهایت، چه یک کراوات بلند بپوشید چه یک پاپیون، چیزی را با یک الگوی بصری جذاب در نظر بگیرید زیرا این عنصر توجه را از کادر شما دور می کند.

کراوات مناسب مردان لاغر

کمربندهای بیش از حد پهن و سگک‌های کمربند بزرگ، هیچ لطفی به مردان لاغر نمی‌کنند. برای یک مرد لاغر، پوشیدن یک کمربند با اندازه متوسط ​​با یک سگک کمربند محافظه کارانه بهتر است.

چه کفش هایی مناسب هست؟

کفش‌های خیلی بزرگ برای افراد لاغر مناسب نیستند. اگر به‌دنبال کفش‌های رسمی هستید، کفش‌های باریک‌تر مانند لوفر برای شما مناسب‌اند. درباره کفش‌های کژوال هم کتانی‌های خیلی بزرگ و حجیم را انتخاب نکنید. اسنیکرهای باریک برای شما بهتر خواهند بود.

کفش مناسب مردان لاغر

( منابع: Style Guide For The Slim Manمنومد )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *